Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki akar arabul tanulni?

Valaki akar arabul tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék arabul tanulni, már többször tanultam, csak mindig abbamaradt. Találtam egy egyiptomi tanárt, aki tanítana. Ár és helyszín még nincs meghatározva, de az biztos, hogy Budapesten valahol.

2014. febr. 24. 14:41
 1/8 anonim válasza:
Én szívesen tanulnék arabul. :)
2014. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos jó drága
2014. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én eddig mindig ingyenesen tanultam, vagy próbáltam minél olcsóbban. Minél többen összeállnánk, annál kevesebbet kéne fejenként beleadni.
2014. febr. 25. 10:01
 4/8 anonim válasza:
Sziasztok! Engem is nagyon érdekelne az arab nyelv tanulás! Budesten lakom. Nem tudtok valami jó kis online oldalt, ahol legalább az alapokat meg lehetne tanulni?
2014. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bocsi az előbb elírtam. Budapesten lakom. :)
2014. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a Moricz Zsigmond korter mellett a Bartok Bela uti mecsetben szokott lenni ingyenes arab oktatas, kerdezzetek ra, barki bemehet (
2014. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én ezt találtam:

[link]

2014. ápr. 7. 11:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos akit találtam, az arab tanárt, már drágábbért akart tanítani, pedig eleinte azt mondta, hogy annyit fizetünk, amennyit szeretnénk. Emiatt ott hagytam.
2014. ápr. 7. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!