Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyiket válasszam...

Szeni88 kérdése:

Szerintetek melyiket válasszam? Hentes vagy inkább sima érettségi?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 21:36
 1/10 anonim válasza:
Nagyon kemény meló ám a henteség.
2015. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
de a válaszra válaszolva érettségi és ha még utána mindig tetszik a hűtőkamrás meló hentes.
2015. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen? Fater hentes és nagyon erőlteti nekem.
2015. szept. 1. 21:42
 4/10 anonim válasza:
:) kérdésre válaszolva akart lenni
2015. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És sima érettségivel milyen munkaköröket lehet betölteni? Esetleg lehet egytalán?
2015. szept. 1. 21:46
 6/10 anonim válasza:
ha mindenképp szakmunkást akarsz végezni és egyébként helyesen is teszed mert sima érettségivel max mcdonald's eladó lehetsz inkább villanyszerelő,vagy burkoló legyél amivel aztán a németeknél hülyére keresheted magad vagy ha megy a matek,számteck akkor valamilyen modernebb esztergályos
2015. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

sima érettségivel is csak valamilyen betanított munkát kapsz max ha látják rajtad hogy értelmesebb vagy kicsit feljebb emelnek

ami ma ér valamit az egy olyan szakmunka amit szívvel tudsz csinálni

2015. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem az a legjobb, ha elvégzem a hentes szakot és utánna teszek egy érettségit.
2015. szept. 1. 21:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyenek a tanulmányi eredményeid? Ha jól tanulsz akkor felesleges hentességre "pazarolni" az agyadat, de ha tényleg úgy érzed, hogy neked az érettségi csak annyi lenne, hogy legyen meg minden kettesre és onnantól nem érdekel, akkor inkább a szakma.
2015. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyszerűen bem tudom megérteni, hogy miért akar valaki hentes lenni. Ha van esélyed másra, akkor miért erre pazarlod? Ennyire szeretnél egész életedben halott tetemeket szétvagdalni? Nem tudom apud is hogy erőltetheti, valami durva szadistának kell lennie ehhez. Van még bőven esélyed, használd ki, mert valszeg egy idő után ki fogsz égni ebben a munkában.
2016. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!