Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan közöljem az egyetemen,...

Hogyan közöljem az egyetemen, hogy nekem előbb el kell mennem?!

Figyelt kérdés
Kétszer is olyan későre esnek az óráim, hogy nem érném el az utolsó buszom (bejárós leszek). Sajnos egyik szakmai nyelv, a másik is hasonló csoportos foglalkozás. Minimum 20 perccel befejezés előtt kéne mindkettőről elmennem. Cserélni/leadni nem tudom, szakmai nyelvre így osztottak be. Másikat sem tudom cserélni óra ütközés miatt. Mi lenne az ésszerű döntés?

2015. szept. 6. 21:57
 1/4 anonim válasza:
0%
Hát,ha egyetemen vagy akkor így: je mapel vulevu parle!
2015. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod a tanárnak, hogy csak így éred el az utolsó buszodat. Ennyi...
2015. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk előadáson sose problémáztak ha akár fél órával hamarabb is mész el, gyakorlatról nem szoktunk, de szerintem ilyen indokolt esetben meg fogják érteni, de nyilván tanár függő.
2015. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéled a két tanárral például.

Semm iolyan egyéb opciód nincs amúgy, hogy azon a 2 napon bent aludj roonnál/ismerősnél, másképp juss haza,pl. kocsival visznek vagy bármi?

2015. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!