Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimiben vagy szakközépben...

Gimiben vagy szakközépben milyen rajz iskolák vannak? És mi a véleménye van róla? Milyen kerületekben van és milyenek az elvárások? Mennyire ajánlott rajz sulit választani gimiben?

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudok neked mondani semmi értékelhetőt, de leírom azt, ami eszembe jutott a kérdésedről(a rajztanárom mondta anno): képzőművészeti pályán nagyon bizonytalan a megélhetésed. A mai világban, ha nincsenek kapcsolataid, hiába vagy tehetséges, kicsi az esélye, hogy biztonságosan el tudsz jelentkezni. (Ugyanis ha már dollármillióra van értékelve egy festmény, ami "Jegesmedve hóviharban" címmel egy fehér vászon 3 fekete folttal, akkor bizonytalan vagyok a képzőművészet jövőjében)
2015. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezni helyett helyezkedni. Bocsi, trollkodik az autokorrekt:D
2015. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a rendőrség terén gondoltam pantomim rajzolónak. :)
2015. szept. 17. 21:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Én csak az apsztrak művészettől tudok a falra mászni. Komolyan olyat még egy 5 éves is festeni tud. Nem értem mi szépebben. :3
2015. szept. 17. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Az abszrakt egészen más. Ott nem az ábrázolt képet kell nézni (ami legtöbbször tényleg csak alakzatok összessége), hanem mást. A színhasználatot, a kép a egyensúlyát, és ezeket csak akkor tudod úgy megalkotni, hogyha a rajzos elméleti tudásod minimum 98%-os. Ebből a szempontból jóval nehezebb abszraktot készíteni, mint lemásolni valamit, amit látsz. Komoly tervezés áll mögöttük.
2015. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!