Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba érdemes továbbm...

Milyen irányba érdemes továbbmenni ha inkább humános beállítottságú vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat gondolkoztam már rajta de amik szóba jöttek azok általánosságban nem túl jók mert nem igazán lehet vele elhelyezkedni.. Vagy ha okj akkor milyen szakma éri meg?

Teljesen tanácstalan vagyok.:(

A bölcsész diplomákkal ma semmit nem ér az ember...akkor meg milyen irányba,hova tovább? Nekem a gazdasági szakok kilőve mert matekból gyenge vagyok.

El vagyok keseredve mert aki ilyesmi beállítottságú a mai világban kb alig ér vele valamit. :(

Köszönöm a segítséget!



2015. szept. 19. 01:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"El vagyok keseredve mert aki ilyesmi beállítottságú a mai világban kb alig ér vele valamit. :( "


True.


Max valami fordító tolmács szaknak van még értelme. De ja a BTK-nak nem sok.

2015. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
egészségügy esetleg?
2015. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
humán szakos tanár
2015. szept. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tanár kizárva,egészségügyön gondolkodtam de az meg eléggé kémiás és nem is a 'legjobb' fizetésekkel..

Agráron szakokon gondolkodtam még de valószínű ott is lenne matek + nem is keresett állítólag...szóval passz

De azért köszi mindenkinek!

2015. szept. 20. 01:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért azt vegyük figyelembe, ha ennyire kizárod a szakokat a matek, kémia, stb miatt, akkor annak az lesz a hátulütője, hogy ma nehéz itthon munkát kapni és megélni kizárólag humán dolgokkal. Nyelvekkel hogy állsz?
2015. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen ez igaz,nyilván egy tárgy miatt nem kéne kizárni az összeset..még gondolkozok rajta.

Hát azokkal se a legjobban,vagyis hát élőnyelvként csak angolt tanultam de az se ment túl jól,ezért most fejleszteni akarom és nyelvvizsgát tenni.Ha több időt szántam volna rá,lehet jobb lennék.

2015. szept. 21. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!