Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elúszott ez a lehetőség? Már...

Elúszott ez a lehetőség? Már nem mehetek tovább ebbe az irányba? 17

Figyelt kérdés
Tehát zongora- és szolfézstanár szeretnék lenni. Most kezdtem zongorázni de van zenei előképzettségem és érzékem hozzá. Eddig is imádtam de nem volt lehetőségem, mert helyhiány miatt sosem vettek fel. Lehetetlen dolog hogy felvegyenek egy zeneművészeti egyetemre? 17 éves vagyok. 3 év múlva felvételi.

2015. szept. 25. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Semmi sem lehetetlen. Másokat sem elsőre vesznek fel.
2015. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindent bele fogok adni! Kitartó munkával sikerülhet.
2015. szept. 26. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Légy kitartó, 3 év az sok idő, simán fel lehet készülni.

Úgy látom elég sok helyen van oktatva: [link]


Nézz majd utána mit kérnek a felvételiken, érdeklődj az egyetemeknél és légy kitartó! Sok sikert! :)

2015. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
el kell sajátítanod a hat éves alapképzést és a 4 év továbbképzőt zongorából. három év alatt. mert erre épül az egyetem. ez sok. előbb menj zeneművészeti szakközépbe - konzi - itt már csak zenei tárgyakat fogsz tanulni, és ide elég a hat év alapképzés. ez is kemény lesz három év alatt. EZ után lehetne csak terv az egyetem. Ne haragudj, hogy így megmondom, de csak ebben a sorrendben reális. - egy ének tanár néni.
2015. szept. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!