Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemet szeretnek valtani...

Egyetemet szeretnek valtani mert nagyon utalom . Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egy evet vegig jartam azert mert azt hittem hatha belejovok meg szeretem de erdektelennek es unalmasnak talalom..Egy masik szakra szeretnek jelentkezni de ujra kene hozza erettsegiznem es felek h mi lesz hogy ha nem jon ossze a pont es vesznek at...Plusz a baratnomet se szeretnem otthagyni az egyetemen ugymond egyedul de nagyon szenvedek attol ami most van es soha nem akarok gazdasagi dologgal foglalkozni hogy valami unalmas aktakukac legyek...

2015. szept. 26. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Akit már felvettek egy egyetemre, az nem jelentkezhet egy másikra felvételi nélkül? Nem lehetne plusz szakot felvenni, ami jobban érdekel, a másikat meg kicsit hanyagolva , de azért befejezni?
2015. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Tudom hogy nagyon régi topic bocsi, de sikerüét végül átjelentkezned? Pont ugyanebben a cipőben járok és most nagyon gondolkozom a döntésen mert én csak egy félévet húztam le eddig.

2018. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!