Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biomérnökire/vegyészmérnökire...

Biomérnökire/vegyészmérnökire megfelelő a kémia emelt-matek közép érettségi? Vagy milyen érettségivel járnék a legjobban?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 16:41
 1/3 anonim válasza:
Kémia emelt - matek emelt kombó a leghatásosabb. Matekból fel tudsz zárkózni, bár nem árt ha emeltre jársz, megkönnyíti a dolgod. A kémia szinte kötelező (ha nem is akarsz érettségizni belőle, tennél inkább biosz emeltet, akkor is tanuld)
2015. okt. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amivel felvesznek biztosan, azt valaszd(ami a legjobban megy) .

de legjobban emelt matekkal jarsz jól. a kémiat igyekeznek elölről kezdeni, van lehetőség felzàrkòzni akkor is ha nem is kémia érettségivel jössz. de nyilván nem hátrány ha emelt kemiaval jössz. csak matek az aminél egyből belecsapnak a lecsòba, ott jobban jár aki már tanult korábban határértek szamitast és differenciálszàmìtàst. de hát nyilván az se baj, hogyha egyetemen hallasz róla először. de ha én most erettsegiznek, akkor emelt matek és Közép kémia lenne.

én biosz - matek kozeppel jottem biomernokire. a biosz mindenképpen rossz választás volt, egyedül amnyiban volt jó, hogy jól megirtam. de az egyetemen nem nagy hasznát vettem, a bioszos tárgyak könnyűek a kezdetben(1.ev)

sok sikert :)

2015. nov. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szóval én nem erettsegiztem kémiábol, de folyamatosan haladtam az anyaggal otthon is, szóval nem vizsga előtt vettem elő. így teljesíthető volt. de a matekkal nagyon meggyult a bajom, pedig a közép érettségim majdnem hibátlan volt.
2015. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!