Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia érettségi! Szerint...

Emelt kémia érettségi! Szerintetek fel lehet készülni a 0-rál májusig, ha napi szinten tudok vele pár órát foglalkozni + majdnem az egész hétvégén?

Figyelt kérdés
Még az elméletet is tanulgatnom kell, de a számolásoktól nagyon parázok. A probléma, hogy ezen kívül még 5 tárgyból érettségizek. Így nem sok időm van. Milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?

2015. szept. 4. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon ráálsz akkor lehetséges. Én májusban már egyszer csináltam egy emelt kémiát, de kb semmit nem készültem rá, meg is lett az eredménye, 53% lett. Idén májusban újra próbálom, 80% fölötti a cél. A számolásokban mindenképpen kérd tanár segítségét, ha eleget gyakorolsz szerintem nem lesz vele probléma.
2015. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! a nulláról nem nagyon,az a baj,hogyha nagyon arra készülsz akkor a többi tantárgyad nem lesz olyan minőségű,hogy esetleg egy orvosira bejuss.Ha most kezded el,talán eljutsz a szervetlen kémiáig,de nyilván az nem elég.Én is emeltre készülök,tavaly kezdtem el,és még így sem biztos hogy befejezem,pedig minden nap foglalkozom vele.De megpróbálni meglehet,nincs vele veszteni valód,egyébként tanár kell hozzá!!Egyedül nem fog menni
2015. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!