Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten mik a jó Gyakorló...

Budapesten mik a jó Gyakorló ápoló/Ápoló felnőttképzések?

Figyelt kérdés
Iskolák neve érdekelne, ahol felnőttképzésben lehet ezt tanulni

2015. okt. 2. 06:59
 1/5 anonim válasza:

Raul Wallenberg, Kanizsai Dorottya

Mindenképp ezeket a neves iskolákat ajánlanám, ezeknél is van felnőtt képzés. Nekem van tapasztalatom olyan intézményről sajnos aki néhány éve indítja a képzéseit és fejetlenség uralkodik még most is. Szóval ha én újra kezdeném csakis régi szakmai múlttal rendelkező iskolát választanék :)

2015. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Még annyit hogy ezeknél a régen ápolóképzéssel foglalkozó iskoláknál megvan a demonstrációs terem ahol mindent be tudnak gyakorolni a diákok és a gyakorlatok is le vannak szervezve a kórházakkal. Számtalanszor találkozni olyan esettel, hogy ezek az újabb iskolák, nem tudnak gyakorlatot leszervezi és a tanuló ott áll, hogy akkor meg mit csináljon, mert a kórházak meg kérik az iskolával való szerződés papírját. Szóval patthelyzet, érdemes erre is előre gondolni...
2015. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Elsőnek igaza van mindenben! Ne jelentkezz ilyen csak okj képzésekkel foglalkozó de ápolástól elkezdve fényezőig mindent tanítanak. Ne töltsd az agyad száraz semmivel jelentkezz tényleg nagy múlttal rendelkező egészségügyi iskolákat, ahol a már nyugdíjas profik is tanultak. Kanizsai Dorottya, Kossuth Zsuzsa, Raul Wallenberg. És ne a pannon kincstár, számalk, stb.
2015. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ezt én is megerősítem! Semmi esetre se válassz ilyen-olyan oktatási szolgáltatót, az egészségügyi szakközépiskolákban igazi profik tanítanak: tapasztaltak, felkészültek, nagy tudásúak.

Ráadásul ahova én járok, ott úgy kezelnek minket, mint a kis gimiseket, ami elsőre fura volt, de igazuk van. Pl. írunk minden egyes anyagrész után dolgozatokat, így nem követjük el azt a hibát, hogy mindent egyszerre próbálunk megtanulni a vizsgákra, hanem folyamatos a készülés. Óra alatti munkára is motiválnak minket, hiszen pedagógusok, ezt a részét is értik. Minden tanárunknak a vérében van a szakma, és sok érdekességet elmondanak a tananyag mellett is.

Az iskola felszereltsége igen jó, így azelőtt kipróbálhatunk gyakorlati műveleteket, fogásokat, mielőtt emberen kellene élesben.

Én imádom, és tökéletesen elégedett vagyok a színvonallal; a csoporttársaktól sem jött még panasz ilyenre, csak a sok tanulnivalóra. :)

2015. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát, ne Pannon Kincstár? Tapasztalataim a gyakorlatunkról: kiküldenek gyakszira, ahol azt se tudom, hogy fogjam a kezembe a fecskendőt, vagy ilyesmi...Csak a saját lelkesedésemnek köszönhetően csinálom, demo terem nincs.
2015. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!