Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ápolói munka - hol érdemes...

Ápolói munka - hol érdemes gyakornokoskodni? Van olyan kórház, ahol "befogadóbbak" a tanulókkal, hogy megtanulhassák a gyakorlati anyagot?

Figyelt kérdés

Vagy mindenhol csak púp vagyunk az eü. dolgozók hátán?

Van valakinek jó tapasztalata kórházzal, s nem csak egy árva ápolóval?



2015. okt. 5. 16:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Pest, Fejér, Veszprém, Heves és JN-Szolnok megyei kórházak jöhetnek szóba, a többi sajnos vállalhatatlan messzeségben van.
2015. okt. 5. 16:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem szívesen dolgozik vki olyan betanításán, aki aztán nem fog ott dolgozni. Ráadásul felelősséget semmiért nem vállalhatsz mivel csak tanuló vagy. Így nagyobb feladatot sem fogsz kapni. Mindenki leterhelt, fáradt,türelmetlen. Pont a hátuk közepére kell a tanuló. Pakolhatod a koszos cuccokat, ágyat húzhatsz át és annyi. Én negyedéves mentőtiszt hallgatóként már akár beteget is fürdethettem. Juheée... no comment. Ne számíts nagy ovációra és nem fogsz csalódni.
2015. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék csak, hogy láthassam mindazt, ami majd az én reszortom is lesz. Néhány kényesebbet én is megcsinálhassak egyszer-egyszer a hosszú ingyenmunka alatt. Tudom, hogy általában még a rezidenseket is elküldik gyakon azzal, hogy csak útban vannak, de ez nagyban függ a hozzáállástól is. Még nem hallottam olyanról, hogy valaki azért nem tudta elvégezni a feladatát, mert felkarolt egy gyakornokot...
2015. okt. 5. 18:13
 4/6 anonim válasza:

ahol én voltam, ott nagyon bunkók voltak velünk. Csak nézhettük a dolgokat, persze a pelenkázást meg a fürdetést meg is kellett csinálni, ja meg az etetést, de ezt el is várták. A többit meg csak nézhetted.

Meg természetesen az ágyazást is elvárták, de én egy nagyon szar kórházban voltam.

2015. okt. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Meglátjuk... Szakmai tapasztalat szempontjából egyébként van egy jó megoldás, ahol mindent meg lehet tanulni, ami kell - még többet is.

A kórházi gyakorlat meg csak eltelik valahogy...

2015. okt. 12. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Hova jársz képzésre?
2016. júl. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!