Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyes egyetemi szakoknak a...

Egyes egyetemi szakoknak a tematikáját hol tudom megnézni? Kerestem az egyetem honlapján de nem találtam.

Figyelt kérdés
Félévi átjelentkezéshez kellene. A tematikának 75%-ban egyeznie kell, ezt akarom leellenőrizni, hogy megvan-e.

2015. okt. 5. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulmanyi osztalyt is megkerdezheted.
2015. okt. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakoknak kevésbé van tematikája, azt az adott kurzusokra, tárgyakra használják. Egy szaknak előírt mintatanterve van, szerintem a mintatanterv kifejezéssel rákeresve minden létező szakról megtalálod a megfelelő információkat. Ezután pedig kicsit nehezebb része jön, ugyanis tárgyanként kell kideríteni, hogy a tematikák mennyire egyeznek.
2015. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valójában, a saját már teljesített tárgyról kell tematikát és leckekönyvmásolatot vinni a kérdéses befogadó egyetem oktatójához és Ő fog nyilatkozni arról, hogy a 75%-os egyezés megvan-e, illetve hogy hányas jegyként fogadja el a tárgybeszámítást, illetve előír-e valamilyen különbözeti teljesítményt (vizsgát, beadandót).
2015. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!