Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mivel egészíthetném ki tanulmá...

Mivel egészíthetném ki tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
Jelenleg pénzügy-számviteles hallgató vagyok a Corvinuson, az első félévet csinálom. Egyetem után szeretnék könnyen elhelyezkedni. Angolból van közép nyelvvizsgám és félig megvan a felső, ezt szeretném minél előbb befejezni. Angol után szeretnék egy német közepet is. ECDL-t érdemes lenne esetleg megcsinálni? (van infóm, ahol, szerintem rendesen felkészítenek; csak ugye nem tudom mennyire előny egy ECDL papír) A suli mellett érdemes lenne diákszervezetekhez csatlakozni (pl.: MKT)?
2015. okt. 9. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
ECDL pénzkidobás, teljesen felesleges. Elég, ha értesz a géphez, ezt be is írod az önéletrajzodba és kész. A jövőbeni munkáltatód nem érdekli sem az ECDL vizsgapapír, sem a diákszervezeti tagságod. Az érdekli, hogy mennyire vagy jó pénzügy-számvitelből. Ha igazán meg akarod alapozni a könnyebb elhelyezkedést, akkor a suli vége előtt már keress munkát, nyáron is, és legyen munkatapasztalatod. Nah, az többet ér, mint minden más, amit felsoroltál.
2015. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!