Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Móricz Zsigmond Gimnáziumba...

A Móricz Zsigmond Gimnáziumba mennyire könnyű/nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
Hallottam a suliról, jó és rossz véleményt is, most 7.es vagyok, és 8.ban ide szeretnék felvételizni. Közepes tanuló vagyok, megpróbálom felhúzni pár tantárgyat 4esre, (diszlexiás vagyok). Szerintetek van esély rá, hogy felvegyenek? (Angol szakra mennék) Köszi előre is. :)

2015. okt. 11. 18:21
 1/4 anonim válasza:

közepessel nem nagyon van esélyed :D

én odajárok és elég nehéz volt bekerülni, és nagyon sokat kell tanulni

2015. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom hogy mennyire érdekel még a válaszom, de azért írok. Az egyik osztálytársam idén oda felvételizett (hatodikosan). Ő járt előkészítőre és ott az utolsó órán matek dogát írtak és az első három legjobbnak max szóbelit adtak matekból. A barátnőm 55 körülit írt de kitűnő volt. Nem tudom hogy nyolcadikba mi a alsó határ. Ha hajrázol és tanulsz akkor szerintem van esélyed bejutni egy jó felvételi eredmény mellett
2016. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a legkönnyebb
2016. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a legkönnyebb bejutni
2016. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!