Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készülhetnék fel saját...

Hogyan készülhetnék fel saját magamtól a matek érettségire?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Estitagozatos érettségire járok és sajnos a munkámból adódóan nem tudok bejárni az órákra. A többi tantárgy miatt nem aggódok, csak a matektól félek. Hogyan tudnék itthon felkészülni, hogy minimum a kettes meglegyen érettségin? Tudtok valami jó weboldalt ahonnan begyakorolhatnám ami kell majd? Megcsináltam egy 2014es érettségi feladatlapot és csak 14 pontot értem el, szóval elég gyenge vagyok belőle.

2015. okt. 13. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell érteni és gyakorolni kell, másképp nem igazán lehet. Ez viszont borzasztó nehéz lehet tapasztalat nélkül, ha elsőre csinál ilyet az ember. Annyit tudok segíteni, hogy ha bármit nem értesz, nyugodtan írj nekem és szívesen elmagyarázom, segítek megérteni. (Végzettségemet illetően korrepetálhatok (bár ennek nincs feltétele), szóval ilyen szinten bízhatsz abban, hogy nem mondok hülyeséget.) Ha foglalkozol vele, nem lesz gond, a problémákat meg megtudjuk oldani.
2015. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de annyira nem értek a matekhoz hogy még a kérdéseimet sem tudom megfogalmazni. Ha ránézek az érettségiben egy feladatra, gőzöm sincs az milyen témakörbe tartozik és hogy hogyan kéne utánanézni. És ez sajnos a feladatok 95%-ára igaz.
2015. okt. 14. 20:00
 3/5 anonim válasza:
Youtubon nézz videót a korábbi érettségi feladatsorok megoldásairól , ott elmondják mit , hogy kell és látod is , hogy oldja meg, minden érettségin hasonló feladatok vannak csak más számokkal, én 1 hónap alatt készültem fel így, előtte csak 2 évet jártam gimibe.
2016. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled: szerintem ilyen paraméterek mellett nagyon kicsi az esélye, hogy egyedül fel tudjál készülni. vagy találd meg a módját, hogy jutsz be az iskolába, vagy fogadj magántanárt, aki hozzád alkalmazkodik időben.
2016. jan. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy oldalon előfizettem a videókra és 55%-os lett a matekom úgy, hogy elcsesztem az időt egy feladattal és az utolsó kettőt nem oldottam meg. De így is enyém lett a legjobb az osztályból. :)
2016. dec. 11. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!