Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre/főiskolára...

Milyen egyetemre/főiskolára lenne érdemes mennem ilyen érdeklődési körrel?

Figyelt kérdés

Kisgyerek korom óta érdekelnek a számítástechnikai dolgok, azon belül az újdonságok, a hardverelemek illetve azok felépítése. A programozás is érdekel jelenleg 2 programozási nyelvet ismerek. Szeretek fejlesztgetni, kitapasztalni miből mit lehet kihozni. A hardverelemek felépítése és működi elve is érdekelne de nincs kitől ezügybe tanulni. Szeretek filmeket készíteni, összevágni, efektelni, nem egy kisfilmet csináltam már.

Barkácsolni is szeretek, a papagájom ketrecét, a stabilizátorom, a kamera keretet, a softboxom mind én csináltam és sok még sok más dolgot. Szeretek kreatív lenni és új dolgokat létrehozni és a meglévőkből a legtöbbet kihozni.

De most eljött az idő, hogy továbbtanulás tekintetében döntsek. Mi lenne nekem való? Eddig az SZFE/rendezői illetve a mechatronikai mérnököt néztem. De kíváncsi lennék milyen munkaterület van ami mélyebben foglalkozik az informatikai eszközökkel, vagy mire lenne legcélszerűbb menni.


2015. okt. 22. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló érdeklődési körrel Mérnökinfóra mentem. A barkácsolást magam tanulom, leginkább az instuctables.com segítségével, de megadta a mérnökinfós fizika, elektronika az elméleti alapokat
2015. okt. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mérnökinfó.
2015. okt. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Mérnökinfó leginkább vagy villamosmérnök.
2015. okt. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!