Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FONTOS! Milyen legyek? Milyen...

FONTOS! Milyen legyek? Milyen középiskolába menjek? 14/L

Figyelt kérdés

el kéne döntenem mert még iskolát meg semmit sem választottam és már lassan november januárban felvételi..

gimnáziumba nem szeretnék menni engem az üzleti élet érdekel .. ügyvéd jogász ez volt a cél de megnéztem pár ilyen filmet stb hallotam rola és már nem annyira tetszik üzletasszony mit csinál? nekem minden álmom hogy nyithassak a jövöben egy vállalkozást (autószalont) de nincs annyi pénzem egyenlöre.. de milyen szakra menjek? jogra?állitolag nagyon nehéz meg nem nagyon érdekel mindenképp üzlettel,pénzel kapcsolatos munkát keresek amivel az elején legalabb lehet keresni (külföldre megyek mindenkép ahol 1milló felett van a fizetés)

ne nézzetek vmi ..-nak a koromhoz képest érettebb vagyok meg a iq-is brutál magas :D de annyira kemény iskolába nem szeretnék menni.. tudtok segiteni? helyesirásért bocsánat és köszönöm elölre is!:)



2015. okt. 25. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj egy közgazdasági középiskolába!
2015. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gimisként is mehetsz közgázra meg egyéb üzleti büfészakokra
2015. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban? :)
2015. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
budspesten vagy pest megyében :) és köszönöm
2015. okt. 26. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!