Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME építőmérnök vagy BCE...

BME építőmérnök vagy BCE alkalmazott közgadaság?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni, de nem tudom eldönteni, hogy milyen irányba menjek. Ez a két szak érdekel a leginkább, mivel mindkettőhöz alapos matektudás kell. A fizikától félek kicsit, mert annyira nem foglalkoztam vele, de a 4es szintet tartottam. Faktra nem mentem belőle. Mennyire reális így a BME?

2015. okt. 28. 01:50
 1/5 anonim ***** válasza:
építőmérnökin nem tudom milyen a fizika, de infón 2 félév van, és a kötelező tárgyak közel számomra ez volt a legkönnyebb
2015. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És volt valamo fizikás előéleted? ( gondolok itt az érettségire stb.)
2015. okt. 28. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:

emelt fizikával és matekkal mentem oda, aztán fizika szintfelmérőn éppenhogy nem mentem át :D

viszont fiz1 meg fiz 2 4-es lett mind2

2015. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nővérem 2004-ben diplomázott az építőmérnökin, és neki a fizika érettségije kettes vagy hármas lett, és mégis túlélte. És akkor még ötéves is volt a képzés, nem volt külön bsc meg msc.
2015. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyakorlatilag nem sok mindent fogsz használni a gimnáziumban tanult fizikából. Főként a statikát amiből ugye középsuliban nem nagyon van a tananyagban. Ne aggódj miatta, ha itt ráfekszel kicsit akkor teljesíthető.
2015. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!