Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyenge matek alapokkal HR,...

Gyenge matek alapokkal HR, vagy kezdjek el gödröt ásni? (Bővebben. )

Figyelt kérdés

Én buta naiv lányka, sírva-zokogva örültem, hogy felvettek Magyar BA-ra idén, aztán sírva-zokogva jöttem rá szeptemberben, hogy áshatom a gödröm.

Azóta csak kattog az agyam, hogy mit is kéne kezdenem az életemmel, azon kívül amit szeretek, az irodalom.

Szóval vettem a felvi.hu listát, hogy szeptembertől akkor hova tovább. Aztán felbukkant ez a HR téma ami viszonylag megtetszett, és bumm, hirtelen lett értelme az életemnek, aztán mégsem. Mert belenéztem a BA tantervbe, és a matekba, és huss értelem. Alig voltam kettes matekból, pótvizsgáztam is. Hozzátenném, hogy nem is foglalkoztam igazán vele, de vért izzadtam ha mégis. Érzem, hogy gyakorlással sem menne ez biztosan. Megtaláltam a főiskolai képzést is. Ez már sokkal inkább tetszett. Érdemes ebbe belevágni? Mármint kérdezhetem úgyis, hogy a Magyar BA helyett, totális humán beállítottsággal érdemesebb?

Vagy ha van egyéb ötlete bárkinek, akkor kérlek szólj és ne tartsd magadban mert fárasztó gödröket ásni.

19/L



2015. okt. 28. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Corvinuson vagyok I. éves HR-es. 95%-os matek érettségivel is nehezen megy a matek.. az 1- ZH csoportátlaga nagyon rossz lett, pedig mindenki erős matek tudással jött szinte.. és matek kell a többi tárgynál is, pl. mikroökomián deriválással kezdünk. SZóval, nem szeretnélek megijeszteni, de nagyon kevés humán tantárgyunk van (ebben a félévben konkrétan 1). Így lehet, hogy nem ez lenne neked a legmegfelelőbb szak.
2015. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez már sokat segít!

Az egyetemi képzést kezdem én is kiverni már a fejemből, pont emiatt. Csak nehéz így egyáltalán nem reál beállítottsággal piacképes szakot végezni.

2015. nov. 12. 08:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a pszichológiát! nem arra gondolok, hogy könnyű, de talán nem a matekról szól. Még HR-es is lehetsz vele.
2015. dec. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!