Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek fakton (emelt) vagyok...

Matek fakton (emelt) vagyok (11. es vagyok) A kerdesem az lenne, hogy felevkor meglehet-e bukni? Vagy tovabb engednek ugy? Es csak evvegen lehetseges?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha félévkor megbuksz az nem azt jelenti, hogy "nem engednek tovább (hogy gondoltad ezt, félévismétlés?? keresztfélév a középiskolában?).

Évvégén ha megbuksz, akkor pótvizsgázol, hogy most akkor az emeltes anyagból, vagy a normálból, azt nem tudom. De mondjuk érdemes meggondolni, hogy megéri-e neked ez a fakt, ha ennyire nem megy, ha meg kell a leendő szakodhoz, akkor keress egy magántanárt aki tud segíteni.

2015. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg lehet..te is bevállaltad az emelt matekot és most szívsz miatta? D

Engem csak az mentett meg hogy a normál órákon írt 5ös dolgozatok ellensúlyozták a fakton szerzett sok 1est

2015. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem minden ora emelt, de felevkor lefogom adni, eleg szivas, 2tanar 2kulon anyag...koszi a valaszokat!
2015. nov. 1. 07:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyenek a jegyeid?
2016. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!