Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógyszerész hallgatók segítség?

Gyógyszerész hallgatók segítség?

Figyelt kérdés
Az SZTE-re szeretnék jelentlezni GYTK-ra, viszont elbizonytalanodtam a matekkal és fizikával kapcsolatban, biológia-kémia fakton vagyok, szeretem őket, matekból jó vagyok viszont fizikát nem szeretem, de nem vagyok belőle rossz, de az alapok nem nagyon vannak meg a tanár miatt.
2015. nov. 2. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mondom, hogy nem lesz pár érintkezési pontod az egyetemen a fizikával, de én még mindig azt mondom, hogy az lesz a legkevesebb problémád eme gyönyörűséges öt év alatt :)
2015. nov. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feltételezem, hogy GYTK-s hallgató vagy :) Megkérdezhetem hogy hány félév a matek, illetve a fizika? És milyen dolgokat tanulnak?
2015. nov. 4. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Matek egy félév : integrálás , deriválás , mátrixok stb.

Fizika: szintén egy félév , középiskolás anyag elmélyítése.

Biofizika: egy félév , de ennek már túl sok köze nincs a fizikához , fizika tudás nélkül is tanulható.


Viszont hidd el , hogy az öt év alatt , tényleg ezekkel a tárgyakkal lesznek a legkisebb problémáid.

2015. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel 0 fizikatudással kerültem be Szegedre gyógyszerészetre, és boldogan elvagyok, a jegyzet, amit kaptunk érthető, és megtanulható. Úgy gondolom, hogy a matek kicsit húzós, annak ellenére is, hogy jó voltam matekból, de egyáltalán nem teljesíthetetlen. Szerintem az első félévben csak a matekra és az anatómiára kell rendszeresen készülni. Eredményes felkészülést az érettségire!


Ha többet szeretnél tudni a karról, akkor ajánlom a következőket, szívesen mesélek személyesen is. #ottali :)


2015. november 26. (csütörtök) - SZTE nyíltnap

www.u-szeged.hu/nyiltnap

2016. január 21-23. (csütörtök-szombat) – Educatio

[link]

2016. január 24. (vasárnap) – GYTK nyíltnap

www.pharm.u-szeged.hu/felvetelizoknek

2016. február 6. (szombat) – SZTE nyíltnap

www.u-szeged.hu/nyiltnap

2015. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2015. nov. 8. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!