Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyikbe menjek 8. után? Ti...

Egy naaagy fan kérdése:

Melyikbe menjek 8. után? Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Két jelöltem van:

Az első itt van a városban, nem rossz iskola és akkor járhatnék tovább színjátszóra. (A színészet az álmom)

A második messze van, csak kollégiummal tudnánk megoldani, akkor nem járhatok színjátszóra. Viszont magyon jó iskola, az elsők között van, tehát, ha oda mennék nagyon sok lehetőség lenne utána.

Megőrülök, hogy nem tudok dönteni. :(

Ti hogy döntenétek? Érveléssel kérném.

Előre is köszi!



2015. nov. 5. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
a színészes, ha ez az álmod :)
2015. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen. :) Évek óta színész szeretnék lenni, harmadik éve járok ide. Szeretem. :)

De nem biztos, hogy lehetek színész, ha meg nem jön össze lehet, hogy kevés lesz ez a suli.

2015. nov. 5. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Állatorvos szeretnék lenni, az eggyik közel van állategésségügyi, de nem olyan szuper suli. A másik meg koleszos és ha nem bírnám az állatorvosit onnan sok lehetőségem van mert természettudományi.

Válazd azt amelyíkre szükséged lessz az álom melód megszerzéséhez. Ne félj ha az eggyik álmodat összetöröd egy mégnagyobbat valóraválthatsz!

2015. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen suli? ha nem jönn össze a színészet valamilyen egyetemre csak felvesznek
2015. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ha nem vesznek fel? :(

Próbálok listát összeállítani, de nem nagyon megy. :/

2015. nov. 6. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Az eredmenyeid lesznek fontosak,ha egyetemre jelentkezel...nem az h milyen iskolaba jartal(persze azert a masik suli is legyen valamilyen szinten,hogy jol tanitsanak:))

Szerintem ,ha annyira nem "cikisen rossz" a masik suli,akkor menj oda...mert nem veszitenel semmi + tudsz menni szinjatszora..meg a kollegiumi elet sem annyira egyszeru:D

2015. nov. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ment a zöld. :)
2015. nov. 20. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!