Tanács szakváltáshoz?

Figyelt kérdés
Most kezdtem az egyetemet,nem megy rosszul,viszont egyre jobban azt érzem,hogy mást szeretnék tanulni. Ehhez viszont emelt érettségi kell és nem tudom,hogy maradjak-e 2. félévben is itt,vagy hagyjam itt 1.félév után,mert ha nem vesznek fel,akkor nyilván itt maradnék és ezt csinálnám végig. Ötletek?

2015. nov. 9. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdés: milyen szakról milyen szakra...?
2015. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Teljesen más a kettő.

Élelmiszermérnökiről gyógypedagógia.

2015. nov. 9. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megfogadsz egy tanácsot, akkor semmiképp se halogasd a dolgot, minél előbb válts a céljaid felé. Én is így jártam anno és nagyon megbántam, hogy olyanokra hallgattam, akikre semmiképp nem lett volna szabad és halogattam most meg 24 vagyok és van még hátra jó esetben másfél évem.
2015. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Készülsz az emeltre. :)

Ha nem sikerült az érettségi maradsz, ha igen akkor kiíratkozol.

2015. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyj ott semmit, passziváld a 2. féléved és készülj fel jól az emelt érettségire, menni fog. Ha meg mégsem, akkor csak egy féléved ment pocsékba. Majd, ha már biztosan tudod, hogy sikerült az érettségid és úgy érzed, hogy elegendő pontod van beslattyogsz és kiiratkozol. Írj felvinek egyébként, ha esetleg államilag támogatott képzésen vagy mindenképpen írj felvinek, hogy jelentkezhetsz-e úgy államilag támogatottra, ha közben passziválton vagy másik állami képzésen. Ha nem, akkor kérdezz rá mikor kell kiiratkoznod, hogy tudj államira jelentkezni.
2015. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Államin vagyok és köszönöm:)
2015. nov. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!