Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan rögzítsem a hangot?

Misi90715 kérdése:

Hogyan rögzítsem a hangot?

Figyelt kérdés
Egy Youtube csatorna elindítása előtt állok és bár minden klappol, nem igazán értek a digitális részéhez a dolognak. Induló töke hiányában egy átlagos (vezeték nélküli) mikrofon és egy NIKON fényképező áll rendelkezésemre amivel a videót venném fel így kezdetben. A mikrofonhoz mi kell, hogy a hangot rögzíteni tudjam? Mivel/mire vegyem azt fel?

2015. nov. 10. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy a fényképezővel veszed fel a hangot, vagy a mikrofont csatlakoztatod a fényképezőhöz, ha lehet. Valószínűleg nem lehet. De attól függ, mit szeretnél felvenni. Utólag is felveheted a hangot.
2015. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem lettem bentebb :D A fényképezővel nem szeretném rögzíteni. Ha azt akartam volna nem veszek mikrofont. És mint ahogy megválaszoltad a mikrofont nem tudom a fényképezőbe csatlakoztatni
2015. nov. 12. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!