Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Erdemes kinaiul megtanulnom?

Fanni.1234 kérdése:

Erdemes kinaiul megtanulnom?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam Elte kinai szakra kene megprobalnom bejutni. Szerintetek tudnam hasznositani!?

#kina;kinai;szak;ELTE;tovabbtanulas
2015. nov. 13. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eloszor elcsodalkoztam, amikor megtudtam, hogy az Usa ban idegen nyelvkent legtobben a kinait tanuljak...
2015. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es utana forditonak vagy tolmacsnak konnyu elhelyezkedni? :)
2015. nov. 13. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem...

1 nyelv az semmi ha csak nem vagy perfekt belőle és sok dialektust nem beszélsz. Persze el lehet így is de ahhoz ismeretség sem árt.

Egy jó tolmács 2-3 idegen nyelvet beszél folyékonyan ennek már értéke is elég nagy.

2015. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.

Az angolt keresik mindenhol.

Még felnőttkorukra ők sem tudnak mindent megtanulni, nem hogy te. Hobby miatt nyugodtan tanulhatsz, de éhen halni fogsz vele.

Angol német, meg talán a francia.

2015. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tanulok angolt es nemetet is.Szoval felesleges lenne eltoltenem 4-5 evet ezt tanulva?! Vagy esetleg a kinaival mast nem lehet elerni? Mert hallottam olyat h hasznos mert kevesen beszelik viszont egyre tobb lesz ugye bar a kinai ember. Vagy nem tudom ossze zavarodtam. Fogalmam sincs minek kene tovabbtanulnom. Emelt magyart teszek majd. Es otos tanulo vagyok de egyszeruen otletem sincs. Valaki segitsen
2015. nov. 14. 18:25
 7/7 anonim válasza:
én is tanulok kínaiul, most már 2. éve, szerintem megéri tanulni :) érdekes, nem is olyan nehéz, mint mondják és diplomáciában, kereskedelemben nagyon keresett
2016. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!