SZTE Mérnöki kar?

Figyelt kérdés
Tudtok véleményt mondani az SZTE Mérnöki karáról? Jó a képzés? Műszaki menedzser irány érdekel. BME, SZIE és SZTE között gondolkodom. Vélemények?

2015. nov. 15. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi keltette fel az erdeklodesed a muszaki menedzser irant?
2015. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekelnek a műszaki és a gazdasági dolgok is. Igazából magam se tudom melyik érdekel jobban. És mivel ez ötvözi a két dolgot nagyon megtetszett emiatt.
2015. nov. 15. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ötvözi, de egyikhez sem fogsz annyira érteni mint egy tisztán mérnök vagy egy tisztán közgazdász.


Amúgy a mérnök hallgatóknak vannak gazdaságai tárgyaik is, fordítva ez nem igaz.

2015. nov. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És magáról az SZTE Mérnöki karról vélemény? Békéscsabai vagyok szóval ez lenne a legideálisabb. Pestet nem biztosa, hogy megengedhetném magamnak.
2015. nov. 16. 06:09
 5/6 atom007 válasza:

"Ötvözi, de egyikhez sem fogsz annyira érteni mint egy tisztán mérnök vagy egy tisztán közgazdász.


Amúgy a mérnök hallgatóknak vannak gazdaságai tárgyaik is, fordítva ez nem igaz."


Haha látszik hogy közös sincs a témához :D


Az összes alapozótárgy a gépészekkel van :D szinte az 1 év végig eggyütt de a 2. is jócskán van tantárgy eggyütt , pl mechanika, matek, anyagismeret műszaki ábrázolás ábrázológeometria fizika kémia elekrotecnika géptan hőtan, stb stb stb szerintem a tárgyak 60% megegyezik legalább stb stb stb

2016. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5


És mi a helyzet a maradék 40%-al? Ezt hívják ötvözésnek :D


Nem lenézve a szakot, de ne akard már nekem bemagyarázni az ellenkezőjét légyszíves :)

2016. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!