Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek tanuljak tovább? Többi...

Minek tanuljak tovább? Többi lent.

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizem és amire eddig jelentkezni szerettem volna (müszaki menedzser) sok rosszat olvastam róla hogy kevés és nem lehet vele elhelyezkedni. Szeretem a matekot a fizikát. 4-5-ös vagyok belőlük. Angolul folyékonyan, németül kevésbé folyékonyan de beszélek. Valami mérnöki dolog érdekelne és lehetőleg az SZTE-n. Ami még fontos hogy lány vagyok. Ötlektek légyszi?

2015. jún. 30. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig el lehet. A multinál, ahol a szakmai gyakon voltam, műszaki menedszer volt az egyik vezető nem kevés pénzért. Állásokat is láttam már meghirdetve.
2015. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Lehet kitartok mellette :)
2015. júl. 2. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!