Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mikor lesznek elérhetőek a...

Mikor lesznek elérhetőek a 2016-os magyar nyelv és irodalom középfokú érettségi témakörei/tételei?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 01:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Néhány perccel azután, hogy a tanárok kiosztják.
2015. nov. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És fent lesz az interneten? Mert én már befejeztem az iskolát.
2015. nov. 16. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A követelményeket találod csak meg az interneten, ami a közép szintű érettségihez kapcsolódik.

A szóbeli témaköröket a vizsgáztató tanár adja majd ki, nem lesz elérhető a neten. Majd, ha jelentkezel érettségire egy intézményben és befizeted, akkor majd onnan szólnak, hogy melyik tanárhoz kerültél, aki majd javítani fogja az írásbelidet és ő fog szóbeliztetni. Szerintem ez olyan április, májusra lesz meg.

Addig is itt vannak az általános követelmények. Elég soknak tűnik, de a szóbelin kb 40 tételed lesz (nyelvtan, irodalom)

[link]

2015. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket :)
2015. nov. 16. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az írásbelire mondtam, hogy fent lesznek. Amikor elkezdődik az érettségi, utána a hírekben elmondják, hogy mi is a helyzet.
2015. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi már ilyenkor simán tudtuk, sőt a tanárral el is kezdtük kidolgozni, heti egyesével... A legjobb megoldás hogy bemész oda ahol éretségizni fogsz, és megkérdezel egy magyar tanárt hogy hogy állnak. Középszinten amúgy sztem nem sok változtatás szokott lenni az évek során...
2015. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!