Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha első féléves tárgyaim...

Ha első féléves tárgyaim közül valamelyik nem sikerül a 3. félévig kivágnak? Van lehetőség ilyenkor átjelentkezni máshova?

Figyelt kérdés
Van első félévben egy olyan tárgyam ami mindenki szerint húzós nagyon és olyan hatodának szokott sikerülni, van aki már harmadszor megy. Én is érzem, hogy nem fog menni. Ha úgy érezném, hogy forró lenne a talaj csak emiatt az egy tárgy miatt, van lehetőségem átjelentkezni másik intézménybe tárgyelfogadtatással, hogy ne kelljen újra felvételiznem?

2015. nov. 18. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy tárgyat 3x lehet felvenni. Egy félévben 3x lehet vizsgázni belőle. Ha valami 9vizsga után nem megy (plusz szokott lenni egy dékáni könyörgővel igényelt lehetőség) akkor ez tényleg nem neked való suli.
2015. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ebből a tárgyból zh a beugró a vizsgára, van pótzh és ennyi. Lehet tényleg nem nekem való, de akkor ezt még rajtam kívül évente több százan mondhatják el magukról.
2015. nov. 18. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!