Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a munkahelyeden...

Mit tennél ha a munkahelyeden állandóan szivatnának, piszkálnának? Ha lenne lehetőség elmennél máshova?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2013. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ egyrészt miért szekálnak és hogy milyenek is azok, akik szekálnak.

Másrészt attól is függ, hogy melyek a különbségek az aktuális munkahely és a lehetséges jövendőbeli munkahely között. Ha az utóbbi hátrányosabb lenne, akkor kizárólag csak a munkatársak miatt elmenni nem biztos, hogy a legjobb megoldás lenne.


De ismétlem, nagyon számít az, hogy miért szekálnak. Nem mindegy az, hogy ők alapból-e ilyen bunkók, vagy pedig te tettél valamit, amiért ezt kapod tőlük.

2013. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom mit tehettem, hogy ezt csinálják
2013. máj. 4. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:

" nem tudom mit tehettem, hogy ezt csinálják " - Na jó, ez az, amilyen nincs.


Ha nem tettél semmit, akkor azt kell tudnod, hogy nem tettél semmit.

Ha pedig tettél valamit, akkor azt is tudnod kell, hogy mit tettél.


Gondold végig a viszonyodat a kollégákkal a kezdet óta és találd meg azokat a pontokat, amelyekben a probléma forrása van.

Ha az elejétől van így, akkor gondold végig hogyan viselkedtél velük az elején, hogyan viselkedtek ők veled, stb.

2013. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az én helyemen is állandóak a kibeszélések,beszólások,célozgatások és megjegyzések,rosszindulatú szőrszálhasogató az egész banda,jövőhéten otthagyom őket,hosszú hónapok után elérkezett az idő amikor fontosabb a lelki egészségem mint a biztosabb munkalehetőség,inkább vállalom a rizikót,csak megszabadulhassak tőlük.
2013. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elviseltem, lenyeltem a szemétkedéseket. Egészen addig, amíg ki nem készült az egészségem. Akkor leléptem úgy, hogy nem is volt más melóhelyem még. Nem bántam meg, az új helyen barátaim is lettek.

Olvasgass a "mobbing"-ról.

2013. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!