Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot válasszak, ha...

Milyen szakot válasszak, ha szeretem a biológiát, de nem vagyok kiemelkedően jó kémiából?

Figyelt kérdés
Biológiából már van egy ötös emelt érettségim. A gyógytornászon gondolkodtam, de nem biztos, hogy sok sok esélyem lenne elhelyezkedni, sokan mondják, hogy telített a szakma. Valami ötlet más szakra? :)

2015. nov. 20. 00:42
 1/5 anonim válasza:
0%
Az egyetemen általában bekurvul mindenki meg csak isznak meg erkölcstelenkednek. Jónás 3. könyve: "Elégtek lőn a pokol tüzében ti szentségtelen fáttyúk" Köszönöm hogyha ez segített. Béke veled testvírem. =)
2015. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mi a fene ***** válasza:
Attól függ, mit szeretnél nagyon ! Az eü.ben mindig lesz munka, sérült, beteg ember is, csak fizu nem, de ha olyan szakot választasz amivel maszekolni is lehet, akkor van esélyed talpon maradni. Külföldi munkavállalás is szóba jöhet. sztem most jelenik fel a felvi tájékoztató azt rágd át nagyon. Azon még gondolkodjál, hogy közvetlen beteg emberekkel akarsz-e foglalkozni- szagok indulatok- vagy pl. egy laborban.Gondolj a továbbképzési lehetőségekre is !
2015. nov. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én olyan szakot választanék, ami BSc után MSc-n és PhD-n is folytatható, ha úgy adódna.

Ha elsősorban biológiából vagy jó, akkor a SZIE MKK agrár- és környezetvédelmi jellegű mérnöki szakjait javaslom:


-természetvédelmi mérnök

-vadgazda mérnök

-környezetgazdasági agrármérnök

-növénytermesztő mérnök

-állattenyésztő mérnök

-osztatlan agrármérnök


[link]

2015. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
biológus
2015. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

ahhoz, hogy eldöntsék, mikor aratják a búzát, nem alkalmaznak diplomásokat.

az agrármérnökkel is nehéz elhelyezkedni, ha biológus kutató mérnök akarsz lenni, ahhoz elég jónak kell lenni.

Szerintem b tervnek mindig legyen ott, hogy megerősítsd a fizikumod, aztán kimész egy óceánjáróra takarítani.

Hidd el boldogabb lennél, mint magyarországon egy albérletben a fizetéseddel.

2015. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!