Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szak érné meg a legjobban?

Melyik szak érné meg a legjobban?

Figyelt kérdés
Szociológia, történész, társadalom tudomány, politológia, fotográfia, egyiptológia vagy kameraman?

2015. nov. 20. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

A szociológia megéri, ha később híres szociológus lennél. Ha csak úgy heccből csinálod meg, nem.

A történész megéri, ha később híres történész lennél. Ha csak úgy heccből csinálod meg, nem.


stb.


Folytassam, vagy érted, mire gondolok?


Nekem úgy, tűnik, nem gondoltad még nagyon át, mit is csinálnál. Előbb utóbbi gondold meg, aztán keress hozzá egyetemet.

2015. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi, értem! :)

De átgondoltam :D Ez mind érdekel. Szerintem ecc-pecc fog dönteni a végleges sorrendemben..

2015. nov. 20. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
társadalom tudomány vagy szociológia, de csakis + szakosodással, mondjuk az úgy is kötelező.
2015. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
83%
szociológia vagy fotográfia, mert a többivel nem nagyon lehet elhelyezkedni szerintem!
2015. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Fontos a fizetés, de szerintem érdemes olyan szempontból is megvizsgálnod a kérdést, hogy mi az, amivel valóban, szívesen foglalkoznál hosszútávon.
2015. dec. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!