Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Szegedi Rendészeti Szakközép...

A Szegedi Rendészeti Szakközépiskolába csak is kizárólag 18 évtől lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam hogy a tiszthelyettes szakképzésre ennyi a minimum életév, viszont én nem szeretnék tiszthelyettesire menni, ha nem csak sima "Személy- és vagyonőr" szeretnék lenni. És ezt nem értem, hogy ebben az iskolába nem lehet jelentkezni ha befejeztem az általános iskolát?

Vagy miért csak tiszthelyettest képeznek?

8. osztályos vagyok.



2015. nov. 21. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rendészeti szakközépiskolába csak érettségizett 18. életévét betöltött személy jelentkezhet. Feltételek még: büntetlen előélet, fizikai, egészségügyi, pszichológia alkalmasság.


[link]

2015. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteket pedig a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen képeznek (rendőröket a Rendészettudományi Karon).
2015. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen annak az 1 válaszolónak aki 2x is normális választ adott, repül a zöld pacsi :)
2015. nov. 22. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!