Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek tovább tanulni,...

Hova menjek tovább tanulni, ahova nem kell a matek?

Figyelt kérdés

Jó jegyeim vannak, 4-5 voltam mindenből, az érettségieim is 4-5ösök, csak a matek lett hármas..

Humán beállítottságú vagyok, magyarán mondva rühellem a matekot.. Mégis jelenleg egy építészmérnöki szakközépiskola magasépítő technikusi OKJ-s képzésén maradtam mert ingyenes...


Azon gondolkoztam hogy itt hagyom ezt a szakmát mert nem tetszik. Gondolkoztam azon, hogy csinálok egy emelt törit így ebben az évben és elmegyek ügyvédnek, mert ahova nem kell a matek ott én jó vagyok, könnyen tanulok.

De nagyon rossz dolgokat hallottam az ügyvédségről, hogy pl túl sokat kell tanulni, drágák a sulik sokat kell perkálni és végül annyit keres mint egy tanár, stb..


Nekem valami lehetőleg irodai munka kellene, ahova nem kell a matek..

Ha nem találok valamit, mehetek gépészmérnöknek mert csak az maradt kiútnak, de akkor a Matek miatt én kinyírnám magam.. gyűlölöm..

Segítenétek ? :( ötletek?


2015. nov. 25. 21:01
 1/5 anonim válasza:
76%
Szerintem egy titkárnak nem kell matektudás, max nagyon alapszinten, és ez irodai munka.
2015. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért azt is vegyük figyelembe hogy Egyetemre szeretnék menni, és azért felső/ közép osztályú fizetést szeretnék.
2015. nov. 25. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én nem akarlak megbántani, de azért ez nem úgy működik, ahogy te elvárod. Akinek az a hozzáállása, hogy "itt maradok egy olyan OKJ-s képzésen, ami nem megy, nem érdekel és nem is nekem való, csak azért, mert ingyen van", az ne akarjon már felsőoktatásban tanulni.
2015. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Humán beállítottságú vagyok, magyarán mondva rühellem a matekot.. "


Bocs, nem akarlak megsérteni, de a humán beállítottságú nem azt jelenti, hogy rühelli a matekot, mert a beállítottságot nem valamivel szemben határozzuk meg. Első körben azt kellene kitalálnod, mit szeretnél csinálni, meg úgy egyáltalán mi érdekel, az irodai munka erre nem válasz, mert az csak egy munkavégzési hely vagy mód, de egy irodában millió féle munkád lehet. Nagyon rossz a kérdésed, így nem szabad hozzáállni az élethez.

2015. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként matek rühellés alapján azt mondani, hogy humán beállítottságú vagy, olyan mint ha úgy fejeznéd ki a sántaságodat, hogy jó a kézügyességed.
2015. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!