Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen magántanulónak lenni?...

Milyen magántanulónak lenni? Nehezebb mint a suliban tanulni? Mit kell tenni ahhoz, hogy valaki magántanuló legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok.16 éves lány vagyok és nagyon gondolkozom azon,hogy magántanuló legyek.Ennek az az oka,hogy nagyon rosszul érzem magam a közösségben.Általános iskolában volt egy lány,aki ellenem fordított mindenkit és az összes barátommal megutáltatott.Sosem voltam az a szájhős típus,nem láttam értelmét veszekedni vele,és úgy éreztem akik elhiszik neki a sok hazugságot rólam,azok sosem voltam igaz barátok.Inkább őrlődtem belül,ennek pedig kórház lett a következménye.Teljesen kikészített 2 év alatt,depressziós lettem és pszichológushoz járok a mai napig.Azóta bekerültünk gimnáziumba és szerencsémre ő az osztálytársam lett.Nulladikosok voltunk tavaly,ő olasz én pedig francia.Megvoltunk egymás mellett.De idén,hogy már szinte minden órán együtt vagyunk újra elkezdődött ami régen.Itt is próbál mindenkivel megutáltatni.Sőt,a gólyatáborban is mondta mindenkinek hogy velem ne barátkozzanak.Szüleim azt tanácsolják,hogy nézzek szembe ezzel az egésszel,de hogy őszinte legyek maguntam.Nem akarok vele egy légtérben lenni,maga körül csak rombol.Az egész osztálynak elege van belőle,órákon se lehet figyelni miatta,de persze ezt senki sem mondja meg neki.Tavaly majdnem kirúgták.Próbáltam sulit váltani,de mivel az angol nem megy annyira,nem vettek át.Nem elfutni szeretnék előle,de tényleg meguntam ezt.Én egy nyugodt környezetben szeretnék a tanulásra koncentrálni,de így nem lehet.3 évig ezt nem tudnám még elviselni.Valaki aki magántanuló elmagyarázná,hogy hogy is van ez?Mit kell tennem ehhez,mik az előnyei és hátrányai?
2015. nov. 29. 16:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!