Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hiába tanulok, a dogáim...

Hiába tanulok, a dogáim 1-es,2-esek. Mit tegyek, már tiszta ideg vagyok, a szüleim is csak kiabálnak velem. Ötlet?

Figyelt kérdés
8 évig kitűnő tanuló vagyok, folyékonyan beszélek németül is. Mindig nagyon sokat tanulok, szorgalmas vagyok. Most kezdtem a kilencediket ugye, de nem tudom mi van velem. Irodalom, nyelvtan, infó, töri német és az angol nagyon megy, csak ötösöm van belőlük. A matekra mindig 2 órát tanulok, magántanárhoz is járok, és mégis 2-esek a dogáim. Fizikából szintén. És földrajzból is... Annyit tanulok, egész órán jegyzetelek. Kicsit érdekes lesz a bizim, ha mindenből 5-ös vagyok (kémiából 4-es), a matek, fizika, föci pedig 2-es... Soha nem volt még 3-asom se a bizibe, de most már a 3-asnak nagyon örülnék. Velem van a baj? Nem tudom miért, de én mindig úgy érzem, hogy jó lesz a dogám.. A nálam butábbak jobbakat írnak...:( Segítség
2015. dec. 3. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem butaság, senki nem tud minden tantárgyból ugyanolyan színvonalon teljesíteni, és ez így is van rendjén. A kilencedik osztály egyébként is nehéz, sok új helyzethez kell alkalmazkodni. Még az első félévnek sincs vége, nincs min aggódnod. A magántanároddal igyekezzetek megtalálni a gyenge pontodat. Az a legrosszabb, hogy kiabálnak veled a szüleid, ezzel nem érnek semmit azon kívül, hogy örök életedben rettegni fogsz az iskolától és belebetegszel a teljesítménykényszerbe. Elhiszem, hogy frusztrál, hogy korábban kítűnő voltál és most nem megy, de nem szabad emiatt leértékelned magadat.
2015. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából önmagamnak is akarok bizonyítani már, meg úgy mindenkinek, hogy nekem igenis sikerülni fog. És szerintem ez miatt bestresszelek, és ez által rosszul teljesítek..
2015. dec. 3. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!