Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes tudni a Metropolit...

Mit érdemes tudni a Metropolitan Főiskoláról (BKF), és azon belül a Kommunikáció és Média szakról? Többi lent

Figyelt kérdés
Most jogra járok de ez nem az én világom,hozzám inkább valami sokkal pörgősebb,gyakorlatiasabb szakma illik. Az érdekelne hogy a tantárgyak milyenek,oktatók,követelmények ilyesmi.

2015. dec. 9. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy itt sokkal gyakorlatiasabb az oktatás, és maga a szakma is. Szinte csak gyakorlati óráink vannak, erre itt elég nagy hangsúlyt fektetnek. Első évben minden irányzatból kapsz egy kis kóstolót, ráérsz eldönteni, hogy a média vagy a PR és marketing érdekel jobban. A tanárok sokat követelnek, de többnyire segítőkészek, minden anyagot feltöltenek a coospace-re. Az is jó pont, hogy nem sok vizsga van, nekünk első félévben 4, másodikban 3 vizsgánk volt, most meg csak 2 lesz. A többi tárgyra csak gyakorlati jegyet kapunk, amiket év közben házi dolgozatokkal, gyakorlati feladatokkal érünk el. Némelyik tanár elég sok ilyet vár el egy félév alatt, de gyakorlatból nem nagyon szoktak megbukni az emberek, csak ha egy házit sem adnak be. Akik legalább valahogy megcsinálják, tuti átmennek.


Ami a sulit illeti, elég középsulis a hangulat. Rengeteg bulit szerveznek BP legjobb szórakozóhelyein.

Sok olyat hallottam, hogy ez egy büfészak és a suli sem a legnívósabb, de ha komolyan kommédiával akarsz foglalkozni, akkor szerintem a BKF jó döntés :)

2015. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!