Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tanuljak tovább és mit?

Hol tanuljak tovább és mit?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja megszűntettem a tanulói jogviszonyomat mert nem tetszett a technikusi képzés, nem tanultunk semmit (szó szerint). Viszont nem akarok csak egy érettségivel munkába állni, vagy legalábbis nem akarok itt megragadni. Viszont nem tudom, hogy mi legyek, minek tanuljak.

Ami érdekel:

- kereskedelem

- informatika (főképp a hardveres része)

- lőfegyverek, robbaanyagok

- videoszerkesztés, vágás, audiótechnika, fotózás, filmezés


Ezek alapján, esetleg kombinálva őket (ha lehetséges) miket tudnátok javasolni? Vagy van esetleg valami weboldal, ami segít kitalálni hogy pontosan mit is szeretek? Egyik fő szempont, hogy havi jövedelemnek nettó 200 000 Ft-ot szeretnék legalább elérni, mert abból már lehet jövőt építeni.



2015. dec. 9. 19:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Amit kifelejtettem, hogy szeretek dolgokat szétszedni, megnézni hogyan működik, majd összerakni, ha esetleg ez is ad valami plusz választási lehetőséget.
2015. dec. 9. 19:02
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem had és biztonságtechnikai mérnöki való nekd
2015. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!