Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom, hol tanuljak tovább?

Nem tudom, hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hol tanuljak tovább.Egyszerűen nincsen fix ötletem.Gondolkodtam a Pesti színészetibe,de nincsen hozzá tehetségem és annyira nem biztos hogy meg tudnák élni.Gimibe is gondolkodtam,de nem tudom,hogy melyikbe mennék aminek lenne értelme adna érettségit és gimi után el lehetne valahol helyezkedni,és olyan munkalehetőség lenne ami jól meg van fizetve.Úgyhogy szerintetek hol és mit tanuljak?Koleszos lennék,de azért Pestnél ne legyen messzebb nagyon Pest közelébe se.Igazából amiket szeretek az a Magyar,Angol.Ezeket a tantárgyakat szeretem.
2015. nov. 26. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!