Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti legmegfelelőbb...

Budapesti legmegfelelőbb oktatás mit valasszak? Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval ,a helyzet az hogy Miskolcon élek jelenleg 16éves vagyok szakközépiskolába járok 10.évfolyamra,még márciusban megismerkedtem egy sráccal aki Budapesten él,össze jöttünk igaz távkapcsolat és elég macerás megoldani a folyamatos utazást,egy olyan megoldást szerettünk volna találni ami kedvez a kapcsolatunknak és én ugy gondolom Budapesten jobb az oktatás is, szoval gondolkozunk azon hogy Pesten járnék koliba es hétvégente haza járnék,rossz ötlet igy 10.osztalyba?vagy inkabb 9.be kellett volna mostmar hülyeség oktatás szempontjabol? Egészségügyin vagyok Miskolcon ,de igazából nem hinném hogy nekem ebből lesz jövőm csak ha más szakra mennék ugy tudom osztályozo vizsgát kellene tennem,valaki aki volt hasonló helyzetben?hogy oldotta meg?

2015. dec. 19. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

- a szüleid engednék, hogy Budapesten élj?

- ki finanszírozná, hogy ott lakj? és a folyamatos hazautazást?

- ha nem vesznek át másik iskolába, mit csinálsz?

2015. dec. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megtudnám velük beszélni.

Itt is ők tartanak el,és igy is utazok minden hétvégén

Nem tudom mit csinalok akkor,nincs tul rossz tanulmányi átlagom

2015. dec. 19. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem jobb az oktatás BP-n, hacsak nem a vezető gimikre gondolsz. Oda szakközépiskolából nem vennének át. A Hunfalvy a legjobb szakközép, de nagyon sokat kell tanulni. Nem minden iskolának van kollégiuma. Borzalmas ötlet... Szegény szüleid.
2015. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Baar Madasnak van kollegiuma es bar nem top 10 gimi es en nem is kulonosen ajanlanam ha tenyleg a legjobb oktatast akarod de meg mindig szinvonalasabb mint a szakkozepek nagyresze. A human vonal erosebb, jobban dominalnak a humanos tanarok, legalabbis az egyik matektanarom ott tanitott egy darabig es o ezt mondta. Nem tudom felvesznek e, de ha jok a jegyid akk vegulis miert is ne...
2015. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat ,átgondolom még..
2015. dec. 20. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!