Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az orvosi első évét elvégezhet...

Az orvosi első évét elvégezhetem levelezőn?

Figyelt kérdés
Egy évvel hamarabb végzek a páromnál és nem szeretnék egyedül költözni,vagy halasztani egy évet. Szóval megoldható lehetne így?

2015. dec. 20. 20:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
37%
Na te se leszel jo orvos. Fontosabb a szerelmed mint a hivatasod!! De elarulom neked: mire elvegzed az orvosit mar nem lesztek egyutt!
2015. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Orvosi egyetemen sem esti, sem levelező tagozat nincsen. Kizárólag nappali.
2015. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Te örülnél, ha olyan orvos kezébe kerülnél, aki levelezőn tanulta az anatómiát?
2015. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Hogy akarsz orvos lenni, ha arra is képtelen vagy, hogy utánanézz egy olyan dolognak, ami simán kigooglezhető?

Általános orvos szak csak nappali képzési formában indul (nyilván).

2015. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

NINCS levelező és esti sem. Csak és kizárólag nappali tagozat van.


Egy elgondolkodtató kérdés:

Miért félsz egyedül lenni? Nem sikerült még felnőni? Lehet, hogy erre kéne fordítanod azt az egy évet!

2015. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Orvosin csak nappali tagozat van. Levelezőn nem is lenne kivitelezhető az a rengeteg gyakorlat, labor. Nem véletlenül van ez így kitalálva.

A szerelmed meg, ha igazán szeret, nem hagy el emiatt. Fogtok még ennél jóval súlyosabb dolgokkal is találkozni később, ha még együtt lesztek.

2015. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

szamtalan olyan párt ismerek,ahol az egyik fèl hamarabb ment egyetemre,esetleg másik városban. akik tényleg egymasnak valok,kibírják azt a 9 hónapot(hisz nyáron felköltözhetsz te is)

Másreszt meg az orvosi alapbol 6 èv+szakosodás+esetleg csúszás. fel nem foghatom,mièrt halasztanál. ha a párod szeret tèged, le is kène beszèlnie erről.. hatalmas ostobaság!!


az egyik barátnőm a barátja miatt akart Pestre menni egyetemre. vele lakott volna. majd július kozepen,amikor nem lehetett már sorrendet módosítani,a csávó szakított vele. a csajt ugye Pestre vettèk fel.halaszthatott egy egèsz évet, mert így ugrott a lakhatása. ezèrt nem kell mindent egy tini kapcsolatra alapozni!!!

mondom úgy, hogy 17 èvesen ismertem meg èn is a nagy őt... ő 18 èvesen dolgozni ment..de elfogadta hogy én még egyetemre szerettem volna jarni..egy erős kapcsolat mindent kibír..


amúgy nyilvan nincs levelezőn orvosi.

2015. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7# vagyok

arról nem is beszèlve,mivan akkor,ha varsz egy évet a párod miatt. erre őt nem veszik fel. akkor mèg egy èvig vársz otthon ülve?

ráadásul ő mèg 11.es,lehet változik a tovább tanulasi terve addig..

biosz-kemia tagozatos voltam.az utolso evben kb a fèl csapat lemondott az orvosiról ès a kèt emeltről.

2015. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az orvosit levelezőn csak külföldi egyetemen tudod megcsinálni. Itthon csak nappalin hirdetik meg.


Orvosképzés van ugyan levelező rendszerben (distance education, e-learning) számos helyen a világban, de jellemzően csak másoddiplomaként, már eleve diplomás szakemberek (biológusok, egészségügyisek) számára.


[link]

[link]

[link]

[link]

2015. dec. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egészségügyi Karon van

(csak) levelező

2018. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!