Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tanuljak tovább? Jók az...

Hol tanuljak tovább? Jók az eredményeim és két emeltszintűt is fogok csinálni de igazán nincs motivációm ebben a világban.

Figyelt kérdés
Se kapcsolataim se barátaim kapcsolata akik előre segithetnének munka terén. Hozzáteszem, hogy én nem vagyok törtető alkat és tapasztalataim sima magolással meg tanulással ugyanúgy hoppon marad az ember.

2015. dec. 20. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:

De minek emeltezel, ha lehet, hogy nem is kell?

Válassz szakot, és azokhoz igazítsd az érettségi tárgyaidat.

Milyen jellegű dolgok érdekelnek téged? Miből akarnál emeltezni?

2015. dec. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Angol és történelem mert ezekből jó vagyok. A tanárok is erre készítenek fel így nem akarok középszintűzni belőlük. A gondom a továbbtanulással van nem tudok szakot választani.
2015. dec. 20. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért többet kellene tudni rólad, hogy akárki akármi ajánlani tudjon neked, mert ez összetettebb ennél. Fiú vagy-e vagy lány? Humán tantárgyakon kívül a reál tárgyakból is jó vagy-e, vagy a humán az erősséged csak? Mennyi idő amíg megtanulod a tananyagot? Sokat tanulsz, vagy a nagy részét órán megtanulod. Sportolni szoktál-e, vagy tesiből mennyire vagy jó? Azért is kérdezem mert, ha humán beállítottságú vagy, és ezek mennek jól, de tesiből is jó vagy, akkor NKE-RTK rendőrtisztire is mehetsz pl. Csak eszembe jutott így, mert ott a történelem érettségit veszik figyelembe, és a magyart még mellé. Ismerősöm jár oda, a tantárgyak nagy része humán, és jogot tanulnak stb. de a tesi kell, mert rendőrnél kell, viszont garantált állásod van vele, mert szerződéssel vesznek fel, és a kérdésedben ettől aggódsz, hogy nem kapsz állást, ha elvégzed a szakot, ezzel kapsz, csak szigorúak a feltételek. Csak példaként hoztam fel, ha többet közölsz magadról, akkor mást is ajánlhatnának.
2015. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tesiből nem vagyok jó. Reál tárgy közül a matek megy egy kicsit. Fiú vagyok a rendőrtiszti nem érdekel engem. A dolgokat az órán tanulom meg.
2015. dec. 22. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg gazdasági irányultság?

Ott kamatoztathatod a nyelvtudást is és igaz, matek kell hozzá, de úgy gondolom, 90-95%-ban biztos az állástalálás ennél a foglalkozásnál.

2015. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen gazdasági irányra gondolsz ?Nem vagyok képben vele. Én magam inkább humán beállítottnak mondanám szeretek pl sokat olvasni. A stresszt s a nyomást akarom viszont elkerülni hogy ne mekis értéktelen diplomám legyen miután x idő után elvégzek valamit. Felvételin olyan 440-450 pontot céloztam meg magamnak kb reálisan nézve erre képes is vagyok az elmúlt évek érettségi feladatok alapján.
2015. dec. 30. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!