Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítség! Mi lenne a megfelelő...

Segítség! Mi lenne a megfelelő szak?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni milyen szakot,egyetemet válasszak.Tanácstalan vagyok.Jelenleg végzős vagyok természettudományok szakon de nem feltétlen ilyen irányban folytatnám bár szóba jöhet.Fizikából erettsegizek.Szóval jó vagyok matekbol,fizikából,de érdekel a pszichológia és a biológia is (a biologiabol inkább anatómia) szeretem a gyerekeket.Egyetem után szeretnék egy olyan állást ahol emberekkel dolgozhatok de az sem zavar ha papírmunkát kéne végezni,szeretem csinálni,igazából bármiben benne lennék és a képességem is meglenne rá elég széles látókörű vagyok de ezzel jár az is hogy donteskeptelen.Mindjárt felveteli,sürgős!Segitsetek kérlek.(Budapest a cél mindenképp)

2015. dec. 23. 23:15
 1/4 anonim válasza:
Orvosi esetleg? Habár nehéz bekerülni :) ott van anatómia :) és az sem árt ha jól bánsz az emberekkel :) van papírmunka de nem abból áll a napod, hogy papírokat irogatsz. SOTE??
2015. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha emberekkel szeretnél dolgozni, akkor én a pszichológiát javaslom. Vagy orvosi, ahogyan előttem írták.
2015. dec. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pszichológiával felkopna az állad, matek és fizika érdeklődéssel érdemes lenne valami jó műszaki szakra menni.
2015. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz csatlakozva én is inkább a műszaki vonalat tanácsolnám. Gépész, villamosmérnök, mérnökinfó, stb. Az embereket ugyanúgy szeretheted, sőt, ha magas a fizetésed, és kiegyensúlyozott az életed, úgy talán könnyebben is megmarad ez a szép tulajdonságod. :D
2015. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!