Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizika TTK szak hitel, szülői...

Fizika TTK szak hitel, szülői támogatás nélkül lehetséges? Munka mellett?

Figyelt kérdés

Az elméleti irány érdekel, sokan az ELTE-t ajánlják, de abban, hogy államin bent tudnék maradni, nem vagyok biztos. És még enni, lakni is kell valamiből. A SZTE láttam, hogy indít levelezőn is, és viszonylag tűrhető egy félév ára.

Úgy érzem az ELTE érné meg jobban, de tőke nélkül nem tudok nekikezdeni. Még ha államin sikerül is bent maradnom, akkor sem tudom, hogy lenne-e időm dolgozni mellette. Mennyire kell jó képességűnek lenni hozzá?

Még a DE és a PTE tűrhető árban.



2016. jan. 1. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyilván Pécs olcsóbb, mint Budapest. Kevesebb pontszám kell és több esélyed van államira bekerülni. Mindenképp levelezőn szeretnél tanulni? Amúgy szerintem lehetséges, ezért is létezik ilyen képzési forma :D De ha nappalin szeretnél lenni, akkor úgy tudom van lehetőséged egyéni tanrendet kérni, és akkor te osztod be az idődet.


Mindenképp menj el az egyetemek nyílt napjára!

2016. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!