Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia műtét TB támogatá...

Gynecomastia műtét TB támogatással lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv!

21 éves fiú vagyok, kb 14-15 éves koromban alakult ki a bal mellemen gynecomastia. Voltam orvosnál mammográfián stb., a szokásos rizsa hogy, majd elmúlik.

Amint azt látjátok eltelt jópár év azóta, de nem múlt el.

Egyáltalán nem vagyok túlsúlyos, 183 centi 74 kiló, kondiba járok, fociztam, meg úgy általánosságban mindig is sportoltam valamit, szóval nem lehet a túlsúlyra fogni (tápkiegre se, nem szedek).

Most jutottam el addig hogy már nem várom tovább hogy elmúljon, meg szeretném műttetni. Amúgy egész jó kiállású srác lennék, szálkásan izmos, stb., de a gynecomastia miatt mégis önbizalom hiányban szenvedek, nem merek félmeztelenkedni nyáron, a testtartásom rovárása is megy mert mindig úgy tartom magam hogy nehogy valaki észrevegye (és hogy olyat is említsek amit nem szoktak felhozni: szex közben is nagyon kellemetlen hogy állandóan arra "kelljen" figyelni hogy pont valami takarjon ott).

A célom az lenne, hogy teljes TB támogatással tudjam megcsinálni ezt a plasztikai műtétet. Olvastam olyanokat, hogy pszichológustól kell szerezni igazolást hozzá, olyat is hogy mindenképp támogatnia kell a TB-nek, mert betegség.


Találkoztam régebbi kérdéseknél olyan válaszolóval, aki mondta hogy TB-vel meg tudta csinálni, első sorban neki/nekik szól a kérdés. Mi a részletes módja és a menete annak, hogy az ember eljusson a műtétig?

Milyen orvosokhoz kell menni, hogy lehet megszerezni a TB támogatást?

A választ/válaszokat előre is köszönöm!



2015. dec. 4. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hormon labort nézettél már?

Amúgy ha a mellrák utáni helyreállító műtétet nem finanszírozza a Tb (márpedig nem finanszírozza), akkor szerintem ezt sem.

2015. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, és igen, támogatja. Nekem is lesz hamarosan.
2015. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!