Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A természettudományi szakok...

A természettudományi szakok közül melyikre érdemes menni? (sürgős, többi lent)

Figyelt kérdés
A biológia, fizika, földrajz szak érdekel, a földrajz könnyebb, de a másik kettő is érdekel. Milyen lehetőségek vannak ezekkel a szakokkal? Elhelyezkedés valóban nehéz? Ezek közül melyiket ajánlanátok? A fizika szakon a matek mennyire nehéz? Biológián tudom, hogy integrálás, deriválás van, és földrajzon is, csak a fizikát nem ismerem. Ezen kívül kémia mennyire nehéz ezeken a szakokon, ahol van? Aki ezek közül valamelyiket végzi pls ossza meg velem információit, köszönöm!

2016. jan. 2. 14:00
 1/1 Rigómező válasza:
Igaz én még nem végzem egyiket sem, de én biológia-földrajz osztatlan tanárira szeretnék majd menni, ez a két tantárgy ami a legközelebb áll hozzám, és így egyszerre tudom tanulni a kettőt, nagyjából ez olyan, mintha bilógia és földrajz szakot végeznék egyszerre. No meg persze engem már kiskorom óta vonz a tanári pálya..szóval szerintem ne az alapján dönts, hogy melyik mennyire nehéz, hanem hogy melyik érdekel a legjobban, hisz az a lényeg, hogy olyan munkád legyen, amit a legszívesebben végzel!😀
2016. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!