Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali mesterképzés mellett...

Nappali mesterképzés mellett 40 órás munka?

Figyelt kérdés

Idén fejezem be az alapszakot, szeptemberben szeretném elkezdeni a mesterszakot (vezetés és szervezés) a Corvinuson.


A kérdésem leginkább azokhoz szólna, akik már csinálják a mestert, szerintetek esélyes, hogy valaki teljes állásban munkát vállaljon mellette?


Gondolkoztam az esti tagozaton is, az viszont csak önköltségesen indul. :(



2016. jan. 2. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljes állásban nem tudsz mellette bejárni az óráidra, akkor inkább levelezőre menj.
2016. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelen. Én még diákmunkázni sem tudtam heti 40 órában MSc mellett, pedig az még kötetlen is volt.

Mondjuk én teljesen más szakra jártam, de a mester nem sokban különbözött az alaptól. Kezdődött elölről a heti 20-30 órás szívatás, aminek a felére katalógus miatt kötelező is bejárni, a másik felére meg szintén ajánlott, vagy nehezen mész át. Nekem is volt olyan képzetem a mesterről, hogy itt már más a hozzáállás, de sajnos nem.

Estin kell csinálni, még ha fizetős is, munka mellett legalább van miből fizetni, viszont ha nincs munkád, akkor más dolgokat sem tudsz kifizetni.

2016. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. jan. 28. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!