Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 18évesen úgy, hogy még a...

18évesen úgy, hogy még a középiskolát nem fejeztem be érdemes jelentkeznem az aupair, , munkára"? Rengeteg véleményt elolvastam róla, és nem tudom, hogy lehetséges e az, hogy sikerüljön, meg, hogy van e értelme jelentkeznem.

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az aupair?
2013. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Első válaszolónak: babysitterkedés


Felteszem, külföldre mennél. Ebben az esetben mindenképp megérni megpróbálni, hihetetlen mértékben segít a nyelvtanulásban, megismerhetsz egy másik országot/kultúrát, új embereket. Nem mellesleg pénzt is keresnél, és önállósodnál. Én mindenképpen ajánlom, persze csak megbízható ügynökségen/oldalon keresztül.

2013. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és hova mennél au-pairkedni? Melyik országba?
2013. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,nagyon szeretnék kimenni,csak a baj,hogy befolyásolja a döntésemet az iskola.Mert ha sikerülne,és kijutnék,akkor nem 2hónapra szeretnék kimenni,hanem többre.
2013. febr. 22. 19:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs melyik országot választanám,először szerintem Ausztriát. De mivel nem értek még ahhoz,hogyan is kell lebonyolítani az egész jelentkezést azon kívül,hogy itt a neten bepötyögöm az adataimat,majd kiderül,hogy mi lesz...érettségi nélkül erősen kétlem,hogy bárki szóba áll velem,hiába vagyok nagykorú...
2013. febr. 22. 19:23
 6/8 anonim válasza:
Sok van még hátra a középiskolából? Mert mondjuk azt tényleg nem ártana befejezni, mielőtt elutazol. Egy ismerősöm például úgy csinálta, hogy leérettségizett, felvételizett egyetemre, felvették, és rögtön az első félévét passziváltatta. Fél évet volt kinn, azalatt nagyon jól megtanulta a nyelvet, hazaérve lenyelvvizsgázott és utána kezdte el az egyetemet. (Bár nem tudom, neked vannak-e ilyen terveid, csak egy példa volt.)
2013. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen van még 2 évem mire érettségizhetnék,de a tervem,hogy elmegyek szakmára,szakácsnak,azt elvégzem és utána dolgoznék az aupair szövetségnél.

De nagyon rá vagyok kattanva erre az állásra,tetszik is,és ez a nyelv tanulás is jól jönne,mert amit az iskola produkál,az egyenlő a nullával...

Egyetemre nem szándékozok menni,hiszen még az érettségit sem most tervezem lerakni,majd a szakma elvégzése után. Gondoltam arra is,hogy kihagyok egy évet,kint melóznék és utána tanulnék. Nem tudom mi lenne helyes.Tanácstalan vagyok..

2013. febr. 22. 19:32
 8/8 desiree91 válasza:
Az au pair nem bébiszitterkedést jelent! Hasonlít, mert gyerekes családhoz kell menni minimum egy évre, a gyerekekre kell vigyázni, besegíteni a házimunkában, valahol főzni is, orvoshoz vinni a gyerekeket, suliba vinni ilyesmi...attól függ, hogy miket szabnak ki neked. Ha au pair vagy, nem kapsz fizetést, csak valamennyi költőpénzt, és biztosítaniuk kell egy nyelvtanfolyamot, amire eljárhatsz. Ennyi, te besegítesz nekik, cserébe nekik a lakhatásodat, ételt, nyelvtanulási lehetőséget kell biztosítaniuk neked. Nem árt, ha van jogosítványod, mert sok családnál úgy van, hogy az au pair is használja a kocsit, így megy el a kölykökért, meg bevásárolni meg ilyenek.
2013. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!