Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek lehetséges hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges hogy biszexuális vagyok? Kérlek mondjatok véleményt

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok de még sajnos soha nem volt dolgom férfival. Testes ember vagyok sajnos és szégyenlem magam. Sok lányt megnézek akiket gyönyörűnek tartok de fiúba voltam már szerelmes. Érdekeltek a leszbi dolgok ezért néztem olyan videókat is sőt fel is izgultam tőle mégis csak férfival tudnám elképzelni magam. Szerintetek biszex lehetek ha így felizgultam két csajra? Vagy akár leszbikus lehetek? Tudom sok ilyen kérdés van de mindegyik másmilyen. Vagy csak azért lehet ez mert férfiak elött szégyenlem magam?

2015. okt. 31. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy az
2015. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kíváncsiság emberek tulajdonsága! Semmi rossz nincs benne!

Valószínűleg félsz kicsit a kudarctól, de arra gondolj, hogy én, mi mennyi kudarcot megéltünk, életünkben, mégis itt vagyok! Légy vidám, mosolygós, nyitott, és meg fog találni az aki a hozzád hasonló csajokat kedveli!

Sok sikert!

Szép napot!

F/60

2015. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem mondanám.

természetes,hogy vágyakozva/irigykedve nézel olyan nőket akik szerinted ideális alakkal rendelkeznek.

A leszbi videós,felizgulós dolog is ebből adódik-azaz olyan emberek vannak benne akik neked teszenek...nyilván csajok mert te is az vagy.


ui mit jelen az,hogy:testes

2015. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kategorizáld be magad, minek? Próbálgasd az érzéseidet, a vonzalmat, aztán majd úgyis kialakul, türelem, nem kell semmit siettetni, szeresd meg magad, amiket leírtál természetes dolgok. :)
2015. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

14/l/l

Szerintem nem vagy az:) ket lanyra a hetero lanyok is feltudnak izgulni szerintem. Viszont haa voltal mar szerelmes fiuba az egeszen mas. S nem kell szegyelni magad! :D

2015. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!