Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matekfelmentésem van, informat...

Mondmeg miaz kérdése:

Matekfelmentésem van, informatika vagy testnevelés érettségit válasszam? Melyik a könnyebb? Melyikkel tudom jobban kompenzálni a matek felmentést?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy értve jobban kompenzálni? Informatikának nyilván több köze van a matekhoz, de egyetemen ahová felvételi tárgy az infó, oda kell matek is.

Mik a tervek érettségi után?

2016. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Hogy neked melyik könnyebb, azt csak te tudod. Az sem mindegy, mit akarsz kezdeni érettségi után.
2016. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz továbbtanulni, akkor a tesit válaszd. Bár én tanúja voltam,, hogy valaki tesiérettségin megbukott. :)
2016. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a könnyebb, amelyiket jobban megtanultad. A matek hiánát nem lehet kompenzálni. Én azért azt gondolom, hogy akinek alapos okkal adtak felmentést matematikából, annak az informatikán komoly nehézségei lesznek a táblázatkezeléssel és az adatbázis-kezeléssel, valamint a szóbeli tételek egy részével is. De ha épp csak valami kettest akarsz, akkor a gyakorlatin összevakarhatod a pontokat a többi témakörből, a szóbelin meg imádkozhatsz, hogy ne olyan tételt húzz. Arra ne számíts, hogy másképp értékelik az informatikát neked a matek felmentés miatt, mert ilyen lehetőség nincs.
2016. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát eléggé "kockának" mondható vagyok, értek az infóhoz valamennyire. Nem egy kezdő vagyok. Viszont tesiből meg mindig is kitűntem a többiektől a tudásomnak köszönhetően, több atlétikai versenyt is nyertem már, infóból is elég jó vagyok, mármint nem a word meg excelezésben..
2016. jan. 4. 22:57
 6/6 anonim válasza:
91%

Nem azért, de az acces is egy logikai microsoft iffoce rendszer és, ha az exhez se értesz nagy valószínű ,hogy ahhoz se fogsz.

Ha pedig a word se megy, akkor konkrétan egy 2-et tudsz összekapargatni éretségin a power pointtal.

2016. ápr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!